Son Dakika Haberler

VALİ AYKUT PEKMEZ’DEN TUT’A ZİYARET

VALİ AYKUT PEKMEZ’DEN TUT’A ZİYARET
Okunma : 2.686 Kere okundu Yorum Yap

Adıyaman Valisi Aykut Pekmez, sorunların yerinde tespiti ve çözümü ile çeşitli ziyaret ve temaslarda bulunmak amacıyla başlattığı ilçe gezilerine Tut ilçesiyle devam etti.

 

Tut ilçe ziyareti sırasında Vali Aykut Pekmez’e İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy, İl Emniyet Müdürü Metin Alper ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Sami Işık eşlik etti. 
Tut ilçesine gelişinde Vali Aykut Pekmez ve beraberindeki heyeti İlçe KaymakamıYunus Kızılgüneş, Belediye Başkanı Cemal Avcı ve ilçe yöneticileri karşıladı. 
Karşılama sonrası Kaymakamlık makamına geçen Vali Aykut Pekmez, Kaymakam Yunus Kızılgüneş’tenilçenin genel durumu ve tarihçesi, yürütülen projeler, yapımı devam eden kamu yatırımları, ilçenin ihtiyaç ve talepleri ile kurumların çalışmaları hakkında bir brifingaldı. Brifing’te ilçenin sorunları masaya yatırılarak, çözüm önerileri görüşüldü.
Kaymakamlık ziyaretinin ardından Tut Belediyesini ziyaret eden Vali Pekmez, Belediye tarafından ilçede yürütülen çalışmalarla ilgili Belediye Başkanı Cemal Avcı’dan bilgi aldı. 
 Belediye Ziyareti sonrası Aykut Pekmez ve beraberindeki heyet, Tut ilçe esnafını ziyaret edip, vatandaşlarla tek tek tokalaşarak sohbet edip halini ve hatırını sordu. 
İlçe Ziraat Odası Başkanlığını da ziyaret eden Vali Aykut Pekmez, Ziraat Odası Başkanı Ahmet Özen ve yönetim kurulu üyeleriyle sohbet ederek, Ziraat Odasının Tut ilçesindeki faaliyet ve çalışmaları hakkında bilgi aldı. 
Vali Aykut Pekmez’in Tut ilçe programı İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Amirliğini ziyaret etmesiyle sona erdi.