Son Dakika Haberler

OCAK-2017 HABER YOLLAMA İSTATİSTİĞİ YAYINLANDI

OCAK-2017 HABER YOLLAMA İSTATİSTİĞİ YAYINLANDI
Okunma : 1.075 Kere okundu Yorum Yap

Tut ilçesini seven Tut ilçesinde basın eksikliği gidermek amaçlı yine Tutlu gençler tarafından kurulan www.tuthaber.com tarafından Mart-2015’ten bu yana Haber Yollama İstatistiği yayınlanıyor. Bu istatistik sonucunda hangi kurum,şahıs,siyasi parti ve kuruluşun kaç haber yolladığı www.tuthaber.com’un takipçileri ile paylaşılıyor.

Böylece www.tuthaber.com tarafsızlığına gölge düşürmeye çalışanlara karşın www.tuthaber.com’un tarafsız ve bağımsız olduğu bir nevi ispat ediliyor.

Haber Yollama Kılavuzu aracıyla Tut ilçe merkezi ve köylerinden haberlerin yollanması sağlanarak,Ocak Ayı içerisinde 20 adet haber www.tuthaber.com’un e-posta adresi tuthaberim@gmail.com adresine,Facebook Haber Tut hesabına ve tuthabercom İnstagram hesabına gönderildi.

Kendilerine gönderilen haberlerin haber değeri taşıyanların hepsini yayınlayan www.tuthaber.com haber sitesi, bazı kurum ve kuruluşlar ile ilgili haber yapılmamasının kendilerinden kaynaklanmadığı ispatlamak amacıyla Haber Yollama Kılavuzu hazırladı ve aylık haber istatistiği tutmaya başladı.

Ayrım yapmadan Tut ve Tutlular ile ilgili haberleri yayınladıklarını söyleyen www.tuthaber.com yetkilileri her zaman her yerde olamadıklarını, büyük haber ajanslarının bile “Amatör Habercilik” adı altında uygulamış olduğu sistemi ilçe merkezinde uygulamaya başladıklarını belirtti.

Haber Yollama Kılavuzu edinmeyen kurum, kuruluş ve şahısların Facebook Tut Haber sayfası aracılığıyla veya tuthaberim@gmail.com e-posta adresi ile iletişime geçmeleri halinde kılavuz taleplerini ilettikleri takdirde ücretsiz olarak yollanacaktır.

Böylece hem kendi faaliyetlerinin yayınlama şansı bulacak hem de Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından Tutlular tarafından takipçilerimize çalışmalarını duyurmuş olacaklar.

OCAK AYI TARAFIMIZA HABER GÖNDEREN KURUM, KURULUŞ,BİREYSEL,SİYASİ PARTİLER VE HABER SAYILARI(SIRALAMA EN ÇOK HABER GÖNDEREN EN AZ HABER GÖNDERENE GÖREDİR)

1-Tut Kaymakamlığı-7 adet haber

2-Adıyaman Milletvekili Salih Fırat-2 adet haber

3-İHH Tut Temsilciliği-2 adet haber

4-Tut Halk Eğitim Merkezi-1 adet haber

5-Tut Fotoğraf Paylaşım Grubu-1 adet haber

6-Havutlu Web Sitesi-1 adet haber

7-Talha Sağtekin-1 adet haber

8-Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat-1 adet haber

9-Adıyaman Valiliği-1 adet haber

10-Fatih İlkokulu-1 adet haber

11-AK Parti Tut İlçe Başkanlığı-1 adet haber

12-Kaşlıca İlkokulu-1 adet haber

 

 

GENEL SIRALAMA(İLK BEŞ KURUM, KURULUŞ, BİREYSEL,SİYASİ PARTİLER)

1-Tut Kaymakamlığı-54 adet haber

2-Tut Gençlik Spor-36 adet haber

3-Tut Çok Programlı Anadolu Lisesi-26 adet haber

4-Tut Sportif Havacılık ve Doğa Sporları Kulübü-18 adet haber

Tut Havacılık ve Spor Kulübü-18 adet haber

5-Adıyaman Halk Sağlığı Müdürlüğü-17 adet haber

Haber:tuthaber.com Haber Merkezi