Son Dakika Haberler

MART AYI HABER YOLLAMA İSTATİSTİĞİ YAYINLANDI

MART AYI HABER YOLLAMA İSTATİSTİĞİ YAYINLANDI
Okunma : 1.220 Kere okundu Yorum Yap

www.tuthaber.com Haber Müdürlüğü tarafından Mart ayı başında yollanmaya başlayan Haber Yollama Kılavuzu sonucunda hangi kurum,şahıs,siyasi parti ve kuruluşun kaç haber yolladığı www.tuthaber.com takipçileri ile paylaşılıyor.

Haber Yollama Kılavuzu aracıyla Tut ilçe merkezi ve köylerinden haberlerin yollanması sağlanarak,Tutlular tarafından ilgiliyle takip edilen www.tuthaber.com’da haberlerin paylaşılması amaçlanıyor.

Mart Ayı içerisinde 27 adet haber www.tuthaber.com’un e-posta adresi tuthaberim@gmail.com adresine gönderildi.

Kendilerine gönderilen haberlerin hepsini yayınlayan www.tuthaber.com haber sitesi,bazı kurum ve kuruluşlar ile ilgili haber yapılmamasının kendilerinden kaynaklanmadığı ispatlamak amacıyla Haber Yollama Kılavuzu hazırladı ve aylık haber istatistiği tutmaya başladı.

Ellerinden geldiğince ayrım yapmadan Tut ve Tutlular ile ilgili haberleri yayınladıklarını söyleyen www.tuthaber.com yetkilileri her zaman her yerde olamadıklarını,büyük haber ajanslarının bile “Amatör Habercilik” adı altında uygulamış olduğu sistemi ilçe merkezinde uygulamaya başladıklarını belirtti.

Haber Yollama Kılavuzu edinmeyen kurum,kuruluş ve şahısların Facebook Haber Tut hesabı aracılığıyla veya tuthaberim@gmail.com e-posta adresi ile ileşime geçmeleri halinde kılavuz taleplerini ilettikleri takdirde ücretsiz olarak yollanacaktır.

MART AYI TARAFIMIZA HABER GÖNDEREN KURUM,KURULUŞ,SAHIŞ,SİYASİ PARTİLER VE HABER SAYILARI(SIRALAMA EN ÇOK HABER GÖNDEREN EN AZ HABER GÖNDERENE GÖREDİR)

1-Tut Havacılık ve Spor Kulübü – 5 adet haber

2-CHP Adıyaman Milletvekili Aday Adayı Songül Varki Yıldırım-4 adet haber

3-AK Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adayı Ziya Polat – 3 adet haber

Tut Gençlik Spor -3 adet haber

Havutlu Web Sitesi-3 adet haber

AK Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adayı İbrahim Halil Fırat-3 adet haber

4-Tut Platformu-2 adet haber

5-Salah Mahallesi Muhtarlığı – 1 adet haber

CHP  Adıyaman Milletvekili Aday Adayı Abdurrahman Tutdere – 1 adet haber

CHP Tut İlçe Başkanlığı – 1 adet haber

AK Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adayı Yakup Sonkaya -1 adet haber