Son Dakika Haberler

GENEL BAŞKAN YILDIZ,GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI MI OLUYOR?

GENEL BAŞKAN YILDIZ,GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI MI OLUYOR?
Okunma : 2.535 Kere okundu 4 Yorum

Cumhurbaşkanı ,Başbakan, Hükümet kurma,bakanlıklar Olağanüstü kongre derken AK Parti’nin Ankara ayağı da şekillendi. AK Parti; İlçe,il ve genel kongrelerini gerçekleştirerek yeni yönetim ile önümüzdeki genel seçimlere start verecek.


Parti teşkilatı yeni delege kayıtları ve güncellemeleri  hız kazanmış durumda.

Şu an Gençlik Hareketi ve Dayanışma Derneği Genel Başkanlığı’nı yapan Hayrettin Yıldız’ın AK Parti Fatih Gençlik Kollarında Başkanlığa aday olmasını isteyen mevcut Fatih Gençlik Kolları Teşkilatı mensupları Fatih’te Hayrettin Yıldız’ın AK Parti Fatih Gençlik Kolları’n da Fatih’e yeniden heyecanlı bir teşkilatçılığı getireceği Fatihli gençler tarafından inanılıyor.

Kendisinin bu konuda henüz bir açıklaması yada beyanı bulunmazken Fatihli gençlerin ve mevcut yönetimdeki gençlerin Fatih İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak görmek istemesi kısa sürede Gençlik Hareketi ve Dayanışma Derneği’ni geniş kitlelere duyurmuş olması en büyük etkenlerinden olduğu belirtildi.

Önümüzdeki kongrede Fatih’in heyecanlı bir seçime sahne olacağı ön görülüyor.

Haber sitemize ulaştırılan bilgi doğrultusunda Fatih ilçesinin tüm bunların dışında fesih edilebileceği ve merkezden bir başkan ve yönetimin kurulacağı da belirtildi.

Gerçekleşecek kongrelerde İstanbul’da ki içinde  Fatih’inde bulunduğu 4 ilçede şok gelişmeler gerçekleşeceği belirtildi.YORUMLAR (4)

  1. Serkan ALTAŞ diyorki:

    Fatihin Bitmiş Teşkilatına yeniden şekil vericeği adam olduğu kesin çünkü fatih bitmiş ve fatihe heyecanlı bir başkan gerek kısa sürede bir çok ilde ismini duyuran bu başkan eminimki fatihtede hedefleri yükseltecektir.

  2. Muhammet Tosun diyorki:

    hayrettin yıldızı tanıyorum Fatih Gençlik Kollarına Başkan Adayı Olursa Gerçekten Fatih Yeniden şaha kalkacaktır başarılar diliyorum

  3. murat gul diyorki:

    Hayrettin yildizin gecmisteki tecrubeleri ve genclik hareketi dernegindeki hizmetlerini gorunce Fatih ilcesinde cok guzel bir hizmeti olacagina inaniyorum haydi Fatih ilcesi yeni yildizin ile birles ve eski gucunu ve yildizina tekrardan kavusma zamani.ALLAH yardimciniz olsun basarilar dilerim.