Reklamı kapat

Reklamı kapat
Tut Haber | Tarafsız & Bağımsız Haber Sitesi

BAŞKAN KILIÇ “10 OCAK GAZETECİLER GÜNÜNÜ UNUTMADİ

10 Ocak 2021 - 21:01 'de eklendi ve 71 kez görüntülendi.
BAŞKAN  KILIÇ “10 OCAK GAZETECİLER GÜNÜNÜ UNUTMADİ

Tut Belediye Başkanı Mehmet Kılıç 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününu unutmayarak bir mesaj yayımladı.

“İnsanlığın ihtiyacından ortaya çıkan basın ve gazetecilik mesleği, bugün gelişen teknoloji ve hızlı iletişimle birlikte günlük hayatımızın vazgeçilmezleri arasına girmiştir. Toplumların bilgi alışverişlerini sağlayan, kamuoyunu aydınlatan, eleştirileriyle eksiklerin giderilmesini sağlayan gazeteciler, bu sektörün en önemli unsurudur.

Ülkemizin ve bölgemizin kalkınmasına, gelişmesine büyük katkıda bulunan gazetecilerin toplumsal statüsünün güçlendirilmesi toplumun yararınadır. İçinde bulundukları şart ya da koşullar ne olursa olsun görevleri peşinde koşan gazetecilerimizin düzenli bir mesai kavramı olmadan, halkı bilgilendirmek için verdiği mücadele her türlü takdirin üzerindedir. Demokratik kültürümüzün en önemli parçalarından birisi olan medya kuruluşlarımızın sorumluluklarının bilincinde olarak, hem demokrasimizin gelişmesine hem de birlik ve beraberliğimizin pekişmesine katkılarını sürdürmektedirler.

Bu duygularla başta Tut Haber olmak üzere Tüm Basin çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, kendilerine çalışma hayatlarında başarılar diliyorum” dediMehmet KılıçTut Belediye Başkanı

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER