Son Dakika Haberler

“TUT İÇİN YAZARMISINIZ?” KÖŞE YAZARI OLMAK İSTEYENLER !

“TUT İÇİN YAZARMISINIZ?” KÖŞE YAZARI OLMAK İSTEYENLER !
Okunma : 2.201 Kere okundu 3 Yorum

İlçemizde bir çok konuyu gündeme getiren Tut ilçesinin ilk ve tek haber sitesi www.tuthaber.com kuruluşunun 3.yılında 3 yeni hizmet ile Tutluların karşısına çıkmıştı.

3.Yılımızda 3 Hemşehrimize 3 Ay Ücretsiz Reklam sözünü yerine yetiren ; Erdem Giyim,Candostlar Kuyumculuk ve Nisa Giyim’in bu hizmetten faydalanmasını sağlayan haber sitemiz,daha önce söz verdiği “Köşe Yazarı Alımını”da yine söz verdiği gibi bu ay içerisinde gerçekleştiriyor.

www.tuthaber.com bünyesine katılmak isteyen herkesi yapacağımız duyuruları takip etmeye davet ediyoruz.Bu ay içerisinde duyurumuzu yapıp,yazar kadromuzu zenginleştireceğiz.

Henüz bir yazınız yok ise,en kısa sürede bilgisayar ortamında bir yazı yazıp bir köşede bekletin.Başvuru esnasında köşe yazarı olmak isteyen herkesten özellikle kendi yazdığı bir yazı örneğini isteyeceğiz.

“HAYDİ TUTLULAR,TUT İÇİN YAZIN”

YORUMLAR (3)

  1. deniz emre diyorki:

    Tut Diye Bir Yer Var Mı?
    Tut diye bir ilçemiz var mı ? Yıllardır siyasi sömürünün içinde olan gençlerinin bile ergenliğe girer girmez kaçmayı planlandığı küçük şirin bir ilçe var mı? Her türlü kalkınma hamlesinin şimdiye kadar boşa çıksa da kendi yağından kavrulmaya çalışan küçük şirinler diyarı bir yer var mı? Bin bir türlü gerek yer altı gerek yer üstü kaynaklarıyla Kürdü Türk’ü Ermenisi barış içinde yaşayan Adeta küçük bir Türkiye toporafyası olan doğuda olup da terör e bulaşmamış yerli halkın (Tutluların) Çünyür Paris diye adlandırıldığı küçük bir ilçeçik gerçekten var mı?