Son Dakika Haberler

MÜDÜR YÜCEL’DEN YENİ DÖNEM MESAJI

MÜDÜR YÜCEL’DEN  YENİ DÖNEM MESAJI
Okunma : 793 Kere okundu Yorum Yap

Tut İlçe Milli Eğitim Müdürü Talip Yücel  2018-2019 eğitim-öğretim yılının başlaması nedeniyle bir mesaj yayımladı. Müdür Yücel  mesajında meslektaşlarının yanı sıra öğrenci velilere seslendi  :

 

”Eğitim ve öğretim, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için en fazla önem verilmesi gereken konudur. Uzun bir tatilin sonunda başlayan yeni eğitim öğretim yılında tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, okula yeni başlayan minik yavrularımıza da hayırlı uğurlu olsun diyorum. Biliyorum ki çocuklarımızın eğitim-öğretim hayatına ilk adımlarını attıklarında en büyük destek ebeveynlerinden ve öğretmenlerinden gelecek. Temennimiz o ki yolumuza ışık tutacak çocuklarımız eğitim yuvalarına çabuk adapte olacak ve başarılı bir eğitim öğretim yılı geçireceklerdir.

 

Değerli Veliler; Ülkemizin geleceğini inşa edecek çocuklarımızın eğitim-öğretim hayatlarında başarılı olmaları için sizlere büyük görevler düşmektedir. Çocuklarımızın okulu, öğretmeni ile iyi bir diyalog içerisinde olup, okul-aile-öğrenci üçgenini sağlam oluşturursak başarı kaçınılmaz olacaktır. Geleceğimizin teminatı çocuklarımız için yeni eğitim ve öğretim yılında da sizlere büyük görevler düşmektedir. Her zaman olduğu gibi üzerinize düşen görevleri layıkıyla yapacağınıza inancım tamdır” dedi .

 

Ülkemizin geleceğini şekillendirecek çocuklarımızı eğiten öğretmenlerimiz. Ne kadar kutsal bir görev yaptığınızı biliyoruz. Kutsal görevinizi her zaman olduğu gibi yerine getireceğinizden zerre kadar şüphem yoktur. Bu duygu ve düşüncelerle 2018-2019 eğitim-öğretim yılının başta öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz olmak üzere velilerimize, ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyor, yeni eğitim-öğretim yılının tüm eğitim camiamıza başarılar getirmesini diliyorum.