Son Dakika Haberler

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ,VEDA MESAJI YAYINLADI

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ,VEDA MESAJI YAYINLADI
Okunma : 1.903 Kere okundu Yorum Yap

Tut İlçe Milli Eğitim Müdürü Oktay Yiğit,12 Kasım 2014 tarihi itibariyle görevinden ayrılarak, Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Eğitim Uzmanı oldu.

Yiğit bir veda mesajı yayınladı;

“Saygıdeğer Mesai Arkadaşlarım, Değerli Eğitim Çalışanları, Sevgili Öğrenciler, Kıymetli Veliler;

Adıyaman İli Tut İlçe Milli Eğitim Müdürü iken; 12.11.2014 tarihinde Bakanlığımızca görevlendirmelerin iptal edilmesi nedeniyle Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Eğitim Uzmanı olarak dönmüş bulunmaktayım. Yaklaşık İki buçuk yıllık süre içerisinde çok sevdiğim ilçemize, siz değerli yönetici, öğretmen ve İlçe Milli Eğitim Çalışanlarıyla birlikte hizmet etmekten büyük mutluluk ve onur duyduğumu öncelikle ifade etmek istiyorum.

İlçemizde eğitim-öğretim hizmetlerindeki gelişim ve değişimin ve yakalanan başarının hız kesmeden sürdürüleceğine, en yakın gelecekte örnek gösterilen ilçeler arasında yerini alacağına gönülden inanmaktayım. Bu duygu ve düşüncelerle İki buçuk yılda yapılanlara desteklerinizden dolayı şahsım ve kurumum adına, bize güven ve destek veren başta Sayın Kaymakamımız olmak üzere tüm paydaş kurumlarımıza, anne-babalara ve özellikle tüm personellerimize teşekkür ediyorum. Bizlere maddi ve manevi desteği ile dualarını esirgemeyen Tut halkımıza ve dostlarımıza şükranlarımı arz ederken, sizlere bundan sonraki çalışma hayatınızda sağlık ve başarı dileklerimi iletiyorum.”