Son Dakika Haberler

MART-2016 HABER YOLLAMA İSTATİSTİĞİ YAYINLANDI

MART-2016 HABER YOLLAMA İSTATİSTİĞİ YAYINLANDI
Okunma : 1.178 Kere okundu Yorum Yap

www.tuthaber.com Haber Müdürlüğü tarafından Mart-2015’te yollanmaya başlanan Haber Yollama Kılavuzu sonucunda hangi kurum,şahıs,siyasi parti ve kuruluşun kaç haber yolladığı www.tuthaber.com takipçileri ile paylaşılıyor.

Haber Yollama Kılavuzu aracıyla Tut ilçe merkezi ve köylerinden haberlerin yollanması sağlanarak,Tutlular tarafından ilgiliyle takip edilen www.tuthaber.com’da haberlerin paylaşılması amaçlanıyor.

Mart Ayı içerisinde 33 adet haber www.tuthaber.com’un e-posta adresi tuthaberim@gmail.com adresine veya Facebook Haber Tut hesabına gönderildi.

Kendilerine gönderilen haberlerin hepsini yayınlayan www.tuthaber.com haber sitesi, bazı kurum ve kuruluşlar ile ilgili haber yapılmamasının kendilerinden kaynaklanmadığı ispatlamak amacıyla Haber Yollama Kılavuzu hazırladı ve aylık haber istatistiği tutmaya başladı.

Ellerinden geldiğince ayrım yapmadan Tut ve Tutlular ile ilgili haberleri yayınladıklarını söyleyen www.tuthaber.com yetkilileri her zaman her yerde olamadıklarını, büyük haber ajanslarının bile “Amatör Habercilik” adı altında uygulamış olduğu sistemi ilçe merkezinde uygulamaya başladıklarını belirtti.

Haber Yollama Kılavuzu edinmeyen kurum, kuruluş ve şahısların Facebook Haber Tut hesabı aracılığıyla veya tuthaberim@gmail.com e-posta adresi ile iletişime geçmeleri halinde kılavuz taleplerini ilettikleri takdirde ücretsiz olarak yollanacaktır.

MART AYI TARAFIMIZA HABER GÖNDEREN KURUM, KURULUŞ,BİREYSEL,SİYASİ PARTİLER VE HABER SAYILARI(SIRALAMA EN ÇOK HABER GÖNDEREN EN AZ HABER GÖNDERENE GÖREDİR)

1-Tut Ziraat Odası-3 adet haber

2-Kaşlıca Ortaokulu- 1 adet haber

3-İHH Tut Temsilciliği-2 adet haber

4-Tut Tapu Müdürlüğü-1 adet haber

5-Adıyaman Halk Sağlığı Müdürlüğü-2 adet haber

6-KOSGEB Adıyaman İl Müdürlüğü-4 adet haber

7-Tut Gençlik Spor – 2 adet haber

8-Anadolu HAYAD-1 adet haber

9-Tut ÇPAL-5 adet haber

10-Tut Kaymakamlığı-8 adet haber

11-Boyundere İlkokulu-3 adet haber

12-Boyundere Köyü-1 adet haber

13-Yıldırım Mermer-1 adet haber

GENEL SIRALAMA(İLK BEŞ KURUM, KURULUŞ, BİREYSEL,SİYASİ PARTİLER)

 

1-Tut Gençlik Spor-32 adet haber

2-Tut Kaymakamlığı-23 adet haber

3-Tut Çok Programlı Anadolu Lisesi-20 adet haber

4-Havutlu Web Sitesi-15 adet haber

Tut Havacılık ve Spor Kulübü-15 adet haber

5-Adıyaman Halk Sağlığı Müdürlüğü-13 adet haber

Haber:tuthaber.com Haber Merkezi