Son Dakika Haberler

İŞ ADAMI SADIK GÜRSOY; BABALAR GÜNÜ MESAJI

İŞ ADAMI SADIK GÜRSOY; BABALAR GÜNÜ MESAJI
Okunma : 1.019 Kere okundu Yorum Yap


Msg Grup Yönetim kurulu başkanı Sadık Gürsoy, her insanın en güzel anlarının baş kahramanı olan babalar günü ile ilgili bir mesaj yayınladı. İş Adamı Sadık Gürsoy, Babalarımızın ehemmiyetini bir kez daha idrak ettiğimiz bu özel günde hayatta olan bütün babalara hürmetlerini iletirken, ahirete göç etmiş babalarımıza da Allah’tan rahmet diledi.
İş Adamı Sadık Gürsoy yayınladığı mesajda; Sabırlarıyla, sevgileriyle ve emekleriyle bizlere öğrettikleri her şey için minnettar olduğumuz babalarımızın hakkını ödeyemeyiz; ancak yaptığımız faydalı ve güzel işlerle onların yüreklerini hoş tutabilir, hayır dualarını alabiliriz.
Bu duygu ve düşüncelerle; başta ülkemizin birlik ve beraberliği yolunda canlarını feda eden şehitlerimiz ve onların değerli babaları olmak üzere, hiçbir fedakârlıktan kaçınmayarak tüm aile fertlerini güven bağı ile birbirine bağlayan, aile ve toplum hayatının omurgasını oluşturan babalarımızın Babalar Günü’nü kutlar, kendilerine aileleri ile birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler dilerim.” dedi