Son Dakika Haberler

EKİM-2016 HABER YOLLAMA İSTATİSTİĞİ YAYINLANDI

EKİM-2016 HABER YOLLAMA İSTATİSTİĞİ YAYINLANDI
Okunma : 1.227 Kere okundu Yorum Yap

www.tuthaber.com Haber Müdürlüğü tarafından Mart-2015’te yollanmaya başlanan Haber Yollama Kılavuzu sonucunda hangi kurum,şahıs,siyasi parti ve kuruluşun kaç haber yolladığı www.tuthaber.com takipçileri ile paylaşılıyor.

Haber Yollama Kılavuzu aracıyla Tut ilçe merkezi ve köylerinden haberlerin yollanması sağlanarak,Tutlular Ekim Ayı içerisinde 8 adet haber www.tuthaber.com’un e-posta adresi tuthaberim@gmail.com adresine veya Facebook Haber Tut hesabına gönderildi.

Kendilerine gönderilen haberlerin hepsini yayınlayan www.tuthaber.com haber sitesi, bazı kurum ve kuruluşlar ile ilgili haber yapılmamasının kendilerinden kaynaklanmadığı ispatlamak amacıyla Haber Yollama Kılavuzu hazırladı ve aylık haber istatistiği tutmaya başladı.

Ellerinden geldiğince ayrım yapmadan Tut ve Tutlular ile ilgili haberleri yayınladıklarını söyleyen www.tuthaber.com yetkilileri her zaman her yerde olamadıklarını, büyük haber ajanslarının bile “Amatör Habercilik” adı altında uygulamış olduğu sistemi ilçe merkezinde uygulamaya başladıklarını belirtti.

Haber Yollama Kılavuzu edinmeyen kurum, kuruluş ve şahısların Facebook Haber Tut hesabı aracılığıyla veya tuthaberim@gmail.com e-posta adresi ile iletişime geçmeleri halinde kılavuz taleplerini ilettikleri takdirde ücretsiz olarak yollanacaktır.

EKİM AYI TARAFIMIZA HABER GÖNDEREN KURUM, KURULUŞ,BİREYSEL,SİYASİ PARTİLER VE HABER SAYILARI(SIRALAMA EN ÇOK HABER GÖNDEREN EN AZ HABER GÖNDERENE GÖREDİR)

1-Tut Kaymakamlığı-2 adet haber

2-Tut Devlet Hastahanesi-2 adet haber

3-Tut Ziraat Odası-1 adet haber

4-Havutlu İlkokulu-1 adet haber

5-Tut Halk Eğitim Merkezi-1 adet haber

6-Tut Sportif Havacılık ve Doğa Sporları Kulübü-1 adet haber

 

GENEL SIRALAMA(İLK BEŞ KURUM, KURULUŞ, BİREYSEL,SİYASİ PARTİLER)

1-Tut Kaymakamlığı-43 adet haber

2-Tut Gençlik Spor-32 adet haber

3-Tut Çok Programlı Anadolu Lisesi-25 adet haber

4-Tut Havacılık ve Spor Kulübü-17 adet haber

Adıyaman Halk Sağlığı Müdürlüğü-17 adet haber

5-Tut Sportif Havacılık ve Doğa Sporları Kulübü-16 adet haber

 

Haber:tuthaber.com Haber Merkezi