Son Dakika Haberler

CEMAL AVCİ ADAY OLMAYACAGİNİ ACİKLADİ

CEMAL AVCİ ADAY OLMAYACAGİNİ ACİKLADİ
Okunma : 1.191 Kere okundu Yorum Yap

 

Tut Belediye Başkanı Cemal Avcı Mart 2019 Yerel Seçimlerinde aday olmadığını söyledi.

Seçilme sürecinde ve belediye başkanlığı sürecinde alaka ve yardımlarından dolayı Tut halkına teşekkür ederek helallik isteyen Başkan Cemal Avcı” Sizden önümüzdeki süreç içerisinde Tut ilçemizi ve Tut halkımızı temsil edecek başkan adayımızı belirleyerek çalışmalara başlamanızı istiyorum. Seçildiğim günden bu güne zaman zaman birilerini üzdüysem bunda bir kasıt yoktur, içinde bulunduğumuz şartlardan kaynaklanmıştır. Şahsen hiçbir vatandaşımla, kurumla, personelimle ilgili hiçbir negatif düşüncem olmadı ve olmayacak. Her zaman, herkesi eşit tutmaya, ayrım yapmamaya ve mümkün oldukça fazla hizmet vermeye çalıştım.

İmkanlar doğrusunda en iyisini yapmak istedim ve yaptım. Buna rağmen eksik kalan ve yapılamayan işlerden dolayı, seçim öncesi sizlere vaat ettiğim bazı hizmetleri yerine getiremediğim için sizlerden özür diliyorum. İsterdim ki tüm vaatlerim yerine gelsin ama olmadı. Üzgünüm. Bunu ilçemizin imkanları ve içinde bulunduğu borç batağından dolayı yapamadım. Görev sürem boyunca sizlerin hakkını yememeye, yedirmemeye ve israf etmemeye dikkat ettim. Sizlerin emanetine ihanet etmedim.

Sizlerin emanetini sizlere teslim ediyorum. Emeğinize sağlık, elinize sağlık. İnşallah önümüzdeki süreçte sizleri, bizleri temsilen bir arkadaşımız başkan seçilir ve sizlere hizmet eder.

Şahsen Cemal Avcı olarak seçilecek arkadaşımıza karınca kararanınca her türlü desteği vereceğimi açıkça beyan ediyorum. Seçeceğimiz arkadaşımıza şimdiden hayırlı olsun.

Seçim sonrasında Tut’ ta yaşamaya ve her zaman olduğu gibi Tut için çalışacağıma söz veriyorum” dedi.